Zawiasy nierdzewne idealne do montowania w miejscach, gdzie grozi rdza

Dodano: 2016-06-22 Przez: admin


Zawiasy nierdzewne są produkowane po to, by mogły być z powodzeniem montowane wszędzie tam, gdzie będą one narażone na działania korozyjne. Tworzywo, z jakiego są one wykonywane, a także ewentualne wspomagania ochronne na całej powierzchni zawiasu nie pozwalają, by zostały one zniszczone przez rdzę.
Zawiasy nierdzewne mogą być różnego kształtu i różnych wymiarów. Także różnią się materiałem, z jakiego są one wykonane. Zawiasy nierdzewne mogą być zbudowane z następujących materiałów: z zamku, z aluminium, ze stali, z poliamidu oraz z mosiądzu. Niektóre z modeli, w zależności od tego, jak są produkowane, posiadają dodatkową warstwę ochronną w postaci ocynku galwanicznego. Inne zaś, mają specjalną powłokę ochronną. Jest ona koloru czarnego, przez co zyskuje także na walorach estetycznych.

Zawiasy nierdzewne – różne rodzaje i wymiary – oferta

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Posiadamy w stałej sprzedaży wszelkie rodzaje zawiasów nierdzewnych. W naszej ofercie znajdują się modele wykonane z różnych tworzyw – w zależności od potrzeb oraz miejsca gdzie będą one montowane – klient ma do wyboru pełen zestaw zawiasów wykonanych z różnych materiałów.
Posiadamy w ofercie zawiasy nierdzewne standardowe, które są montowane na skrzyniach czy w zamkach drzwiowych, jak również modele niestandardowe. Te z koeli są stosowane przy delikatniejszych konstrukcjach, takich jak np. obudowa maszyn czy panel elektryczny.
Wszystkie proponowane klientowi modele zawiasów są wykonane z nowoczesnych tworzyw, pochodzą one od renomowanych producentów. Jest to gwarancja długiego użytkowania oraz tego, że nie ulegną one uszkodzeniu ani zardzewieniu. Udzielany także naszym klientom fachowych porad, co do wyboru odpowiednich zawiasów. Oferujemy ponadto atrakcyjne, konkurencyjne pakiety cenowe. Serdecznie polecamy zakup proponowanego przez nas asortymentu.
 
 


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy