Urządzenie dziecięcych urodzinek w sali zabaw. Dlaczego warto skorzystać z takiej oferty?

Dodano: 2016-06-13 Przez: admin


Chcesz wyprawić swojej pociesze wyjątkowe urodziny? W takim przypadku warto wziąć pod uwagę oferty centrów zabaw, które sprawią, że ta impreza na pewno pozostanie w pamięci małego solenizanta i jego gości na długi czas!
Dziecięce urodziny mogą być sporym problemem dla rodziców – nie dość, że potrzeba odpowiedniej przestrzeni, aby je urządzić, to jeszcze dodatkowo trzeba poświecić czas na przygotowania, sprzątanie i w koszty wliczyć ewentualne straty. Dlatego też coraz częściej w takich sytuacjach wybierane są lokale, gdzie urodziny można urządzić bez stresu.
Wymarzone urodziny dla każdego malucha
Dzięki salom zabaw każdy maluch może mieć wspaniałe przyjęcie urodzinowe – dzisiaj praktycznie każdy obiekt tego rodzaju prowadzi ich organizację na najwyższym poziomie. Jeśli wobec tego interesuje cię taki plac zabaw dla dzieci Warszawa jest jednym z miast, gdzie do dyspozycji jest wiele ofert, ale również można skorzystać z nich w innych miastach w całej Polsce.
Na miejscu dzieci będą mogły zjeść coś pysznego w specjalnie przygotowanej dla nich sali – często tematycznej, na przykład przypominającej zamek, dżunglę czy ozdobionej popularnymi bohaterami dziecięcych bajek. Oczywiście, czeka również sala zabaw z jej wspaniałymi atrakcjami – suchymi basenami z piłeczkami, zjeżdżalniami, ściankami wspinaczkowymi, labiryntami, przejściami rurowymi i wieloma innymi rozrywkami.
Ile zapłacisz za urodziny w sali zabaw?
Cena zależy w szczególności od wybranego pakietu, ponieważ zwykle do dyspozycji jest ich kilka. Najtańsze pakiety to około 50-60 złotych za osobę i włączają one wynajem sali, możliwość skorzystania z sali zabaw, a także napoje i przekąski. Droższe pakiety, które kosztują zwykle około 80-90 złotych za osobę, to przede wszystkim więcej smakołyków, na przykład frytki i nuggetsy, pizza, gofry. Również można zamówić innego rodzaju przysmaki, na przykład torty, ciasta i ciasteczka, deski serwów i warzyw, nachos, sałatki, czekoladową fontannę, owoce.
Można również zarezerwować dodatkowe usługi, na przykład opiekunkę dla dziecka, animacje, na przykład malowanie buziek, wykonanie brokatowych tatuaży, skręcanie baloników, ponadto usługi fotograficzne czy różnego rodzaju warsztaty, na przykład plastyczne lub biżuteryjne.


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy