Magazyn dla małej firmy – gdzie przechowywać towary?

Dodano: 2016-06-13 Przez: admin


 
Planujesz zacząć prowadzić firmę handlową i potrzebujesz przestrzeni do przechowywania ładunków? Jeżeli masz odpowiednią powierzchnię w biurze, sklepie stacjonarnym czy w domu, nie ma problemu, ale schody zaczynają się wtedy, gdy nie jest ona dostępna.
 
Niezależnie od tego, czy zamierzasz handlować kosmetykami, czy też chcesz prowadzić sprzedaż produktów dla zwierząt, właściwy magazyn to podstawa. Problem z odpowiednią przestrzenią dotyczy w szczególności osób prowadzących sklepy internetowe, ale również te stacjonarne, gdy na miejscu nie ma się odpowiedniej powierzchni na towary, które trzeba regularnie uzupełniać. W takiej sytuacji powstaje pytanie – jaki magazyn wybrać?
 
Self storage czy zwykły magazyn?
Dobry magazyn dla małej firmy powinien być przede wszystkim tani, powinien zapewniać bezpieczeństwo, dawać łatwą dostępność, a także być dogodnie zlokalizowany, aby dostanie się do niego było szybkie i wygodne.
 
Magazyny, z których mogą korzystać firmy, można podzielić zasadniczo na dwa rodzaje:

klasyczne magazyny, także wysokiego składowania, które oferują wynajem swojej przestrzeni dla firm – można wynająć w nich półkę o określonej kubaturze lub też nawet część magazynu, także z odpowiednimi warunkami, gdy wymaga tego towar, można korzystać w nich z wózków widłowych lub paleciaków w celu transportowania palet, przeważnie mają ograniczone godziny otwarcia
magazyny typu self storage – są one przeznaczone do samodzielnej obsługi, wynajem dotyczy schowków lub kontenerów, które dostępne są dla klienta przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, nie można przeważnie korzystać w nich z wózków widłowych lub paletowych, ale często pod magazyn można podjechać samochodem

 
Gdzie szukać dobrych magazynów?
Jeżeli nie wiesz jeszcze, gdzie przechować swoje towary dla firmy, w takim przypadku dużo pomocnych informacji znajdziesz w internecie. Gdy poszukujesz magazynu w stolicy, po prostu wpisz do wyszukiwarki internetowej słowa „magazynowanie warszawa”, aby znaleźć odpowiednią ofertę dla siebie. Możesz też łatwo porównać ceny różnych usług magazynowania i skontaktować się z firmą, która będzie mogła przygotować dla ciebie wycenę i zaoferować ci najlepsze warunki i koszty współpracy.
 
 
 


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy