Litery podświetlane – wyróżnij swoją firmę w miejskiej dżungli

Dodano: 2016-07-07 Przez: admin


 
Dobrze widoczna reklama zewnętrzna to podstawa, jeżeli zależy ci na tym, aby twoja firma była rozpoznawalna. Dzisiaj agencje zajmujące się reklamą outdoorową, czyli zewnętrzną oferują szeroką gamę rozwiązań – wśród nich litery podświetlane, które cieszą się dzisiaj dużym zainteresowaniem firm.
 
Litery przestrzenne to nowoczesna forma reklamy zewnętrznej, która od razu przyciąga wzrok. Litery te, które określa się też mianem liter 3D, są najczęściej podświetlane z wykorzystaniem technologii LED, dlatego nie tylko pełnią swoją funkcję reklamową w ciągu dnia, ale również po zmroku.
 
Jak zbudowane są litery podświetlane?
Najczęściej fronty liter podświetlanych wykonane są z płyt plexi pokrytych foliami transparentnymi, które potrafią dobrze przepuszczać światło. Boki liter są wykonane z aluminiowej taśmy malowanej proszkowo na różne kolory, PCV lub plexi. Tył, czyli plecy liter są zwykle wykonane z płyt PCV, do których montuje się źródła światła.
 
Oprócz tej wersji można spotkać się również z innego rodzaju konstrukcjami, na przykład literami przestrzennymi bez podświetlenia wewnętrznego, ale z modułami LED rozmieszczonymi od tyłu liter, dzięki czemu dają one efekt poświaty wokół nazywany także „halo”.
 
Gdzie zamówić litery przestrzenne?
Jeżeli interesują cię litery przestrzenne, można zakupić je obecnie w wielu agencjach specjalizujących się w realizacji reklamy zewnętrznej dla swoich klientów. Aby je znaleźć, wystarczy wpisać do wyszukiwarki słowa „litery podświetlane Warszawa”, aby znaleźć je w konkretnym mieście.
 
Warto zdecydować się na firmę, która zapewnia kompleksową obsługę – będzie mogła wykonać projekt liter przestrzennych, zrealizować je zgodnie z zaleceniami klienta, a także przeprowadzić ich fachowy montaż.
 
Ile kosztują litery przestrzenne?
Ceny zależne są przede wszystkim od wielkości liter i materiałów wykorzystanych do ich produkcji. Przykładowo wykonanie jednej litery z podświetleniem o wysokości 40 centymetrów wynosi około 190 złotych. Do ceny należy doliczyć także dodatkowe elementy, na przykład wyłącznik zmierzchowy, lepszej jakości zasilacze, podświetlenie typu „halo”.
 
 
 


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy